maleeeee

W środę 29.11.2023 klasy 1 Technikum w zawodach: technik informatyk, technik mechanik, technik fotografii i multimediów wraz z wychowawcami udały się do Centrum Komiksu i Narracji Interaktywnej w EC1 w Łodzi.

A cóż to takiego jest Centrum Komiksu i Narracji Interaktywnej? O to najlepiej podpytać uczestników wycieczki 🙂

Na stronie internetowej znajdziecie opis: „Odwiedzający będą mieli sposobność poznać arkana tworzenia gier komputerowych i komiksów w pierwszym w Polsce Centrum poświęconemu tej problematyce. W strefie retro zobaczą historię rozwoju gier od lat 80. XX wieku, w strefie nowych technologii doświadczą najnowszej technologii VR, a w Game Lab zobaczą, jak przebiega proces tworzenia gier komputerowych w oparciu o serię „Wiedźmin””.

Po takim opisie na pewno warto się tam wybrać 🙂 Jeżeli kogoś nie przekonały powyższe zdania to niech zerknie do galerii zdjęć poniżej 🙂

Serdeczne podziękowania firmie BA Glass Poland w Jedlicach za sfinansowanie autokaru na wycieczkę!

Opiekunowie komiksowej wyprawy:

  • Tomasz Ciekalski
  • Irena Żebrowska
  • Bartosz Wiśniewski
  • Michał Kokot vel. Joker
Comments are closed.
Skip to content