maleeeee

Czas na zmiany.
Dzisiaj tj.24 października w czasie spotkania Parlamentu Szkoły odbyła się uroczystość przekazania Samorządu Uczniowskiego. Dotychczasowe Opiekunki R.S.U. pani Jolanta Cholewa i pani Agnieszka Gawlik oraz samorząd na czele z Jagodą Kunysz, przekazały ,,władzę” samorządową w ręce nowych opiekunów – pani Justyny Czerniak i pana Michała Kokota. Nowy skład Rady Samorządu Uczniowskiego zostanie ustalony w najbliższym czasie na pierwszym spotkaniu R.S.U.

Podczas spotkania nie zabrakło podziękowań i życzeń owocnej pracy dla nowego samorządu i ich opiekunów. Poniżej zamieszczamy krótką relację foto.

Korzystając z okazji, po 25 latach pełnienia funkcji opiekuna R.S.U. dziękuję wszystkim nauczycielom, którzy wspierali bogata działalność Samorządu Uczniowskiego w szkole, pomagali, opiekowali się i  przeżywali (i nadal to robią) z uczniami  wiele wspólnych chwil. Dziękuję Dyrektorom szkoły – panu Dariuszowi Bigasowi i panu Tomaszowi Ciekalskiemu za przychylność dla inicjatyw i pomysłów uczniowskich. Dziękuję Radzie Rodziców, która wspierała finansowo Samorząd Uczniowski przez te wszystkie lata.

Bardzo  serdecznie dziękuję 19 przewodniczącym Rady Samorządu Uczniowskiego , z którymi miałam przyjemność pracować na przestrzeni  wszystkich lat. Dziękuję uczniom, tym obecnym i absolwentom ZS Ozimek za wspólnie spędzony czas na pracy samorządowej. To Wasza praca zawsze wzbogacała i wyróżniała naszą szkołę.

W tym miejscu szczególne podziękowania kieruję do osób, które obecnie w sposób szczególny kształtują życie szkoły i brać szkolną, a są to:

 • Maciej Rogowski
 • Mateusz Kozieł
 • Patryk Petznik
 • Piotr Cholewa
 • Zofia Bąk
 • Emilia Czyrnia
 • Jagoda Kunysz
 • Jakub Pieńkowski
 • Marta Wysoczańska
 • Aleksandra Lalic
 • Mateusz Atamańczuk
 • Maciej Kolaska
 • Łukasz Frąk
 • Zuzanna Smolnik
 • Halina Bąk
 • Julia Bencar
 • Aleksandra Dudek


Jeszcze raz, WIELKIE DZIĘKI :):):)

Serdecznie dziękuję pani Agnieszce Gawlik, która przez ostatnie dwa lata wraz ze mną pełniła funkcję opiekuna Rady Samorządu Uczniowskiego.

PAMIĘTAJCIE. Słowa: JESTEM SAMORZĄDOWCEM W ZS OZIMEK – TO BRZMI DUMNIE.

Pozdrawiam. Jolanta Cholewa

Comments are closed.
Skip to content