maleeeee

W związku z sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2, Centrum Wystawienniczo-Konkresowe w Opolu informuje o przełożeniu VII edycji targów edukacyjnych EDU OPOLE 2020, które miały odbyć się 10 i 11 marca 2020 r.

Mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie wszystkich uczestników targów oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i licznym sugestiom zmieniamy termin.

Nowy termin to 28 i 29 kwietnia 2020 r. Szczegółowe informacje będziemy podawać na bieżąco.

W dniach 28 i 29 kwietnia 2020 roku w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu odbędzie się VII edycja największych targów edukacyjnych w regionie.

EDU 2020 to niepowtarzalna okazja zapoznania się szczególnie z ofertą szkół ponadpodstawowych z województwa opolskiego. Wśród ponad 50 wystawców znajdziemy zarówno szkoły prowadzące kształcenie zawodowe czy licea ogólnokształcące, ale także uczelnie wyższe i inne instytucje związane z branżą edukacyjną.

Wstęp jest bezpłatny.

Zespół Szkół też na nich będzie 🙂

Comments are closed.
Skip to content