maleeeee

Kiedy Licealista spotyka się z poważnym przedszkolakiem…😊😉😁
🔴 KLASA 2 A LO profil: psychologiczno-pedagogiczny realizuje cykl zajęć związanych z innowacją pedagogiczną i współpracą z Przedszkolem Publicznym nr 1 w Ozimku. Celem wizyty był udział w zajęciach warsztatowych w każdej z grup przedszkolnych o charakterze obserwacyjno-praktycznym. 

🔴Zajęcia licealistów w ramach innowacji prowadzi pani pedagog Małgorzata Winnik oraz pani psycholog Iza Latawiec. Tydzień wcześniej uczniowie spotkaliśmy się z panią dyrektor Magdaleną Dudkiewicz, która oprowadziła uczniów po wszystkich zakamarkach przedszkola i opowiedziała o zawodzie nauczyciela i pracy dyrektora. Wiele ciekawych informacji dostarczyła również rozmowa  z  wychowawczyniami grup, które chętnie opowiedziały o swojej profesji. 

🔴Przedszkolaki miały niesamowitą frajdę-pobawić się ze starszymi koleżankami oraz kolegą, pochwalić swoimi umiejętnościami💪👍😊

🔴Wiktoria, Kuba, Madzia, Ania i Ola przygotowali kolorowanki oraz podjęli się próby rozmów oraz zbaw z maluchami. Zajęcia w przedszkolu przybliżyły uczniom obszar związany z pracą z najmłodszymi👍

🔴Wspólna wymiana doświadczeń przyniosła przedszkolakom, licealistom oraz nauczycielom ogromną radość i zaskoczenie.


A to jeszcze nie koniec…😉😉😉
Pozdrawiamy przesympatyczne Przedszkolaki, wspaniałą kadrę nauczycielską, obsługę oraz panią Dyrektor.

Małgorzata Winnik

Comments are closed.
Skip to content