maleeeee

Wojewódzka uroczystość wręczenia dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów odbyła się w dniu 30 października 2019 r. o godz. 10.00 w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II Stopnia im. Fryderyka Chopina w Opolu. 

W dniu 30 października br. odbyła się uroczysta gala wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów. W uroczystości udział wzięli przedstawiciele władz wojewódzkich, samorządowych, uniwersyteckich oraz dyrektorzy, nauczyciele i rodzice.

Stypendyści dyplomy odbierali z rąk Pana Adriana Czubaka Wojewody Opolskiego oraz Pana Michała Sieka – Opolskiego Kuratora Oświaty. Stypendia zostały przyznane 93 uczniom. Są to uczniowie: liceów ogólnokształcących (44 szkoły) i techników (49 szkół) – 53 uczennice  i 40 uczniów.

Z naszego Zespołu Szkół stypendium otrzymali:

  • Aleksandra Jasińska z klasy 2TF
  • Rafał Puzik z klasy 2LO

Stypendia te wypłacane są w bieżącym roku szkolnym w wysokości 300 zł miesięcznie.

Stypendia Prezesa Rady Ministrów to stypendia przyznawane przez Premiera. Otrzymują je uczniowie szkół, których ukończenie umożliwia uzyskanie świadectwa dojrzałości, na podstawie wysokich wyników w nauce wykazujących szczególnie uzdolnienia w różnych dziedzinach wiedzy.

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Comments are closed.
Skip to content