maleeeee

W dniach 20-21.10.2021 uczniowie: Klaudia Wyżgała, Jakub Gloger, Miłosz Goroncy, Dawid Osada z opiekunem Magdaleną Rosik wybraki się do Kielc na targi druku 3D.

Dnia 20.10.2021 r. z samego rana wyruszyliśmy w kierunku Kielc. Pierwszy dzień to warsztaty w Instytucie Dizajnu w Kielcach, gdzie uczniowie mieli możliwość zaprojektowania swojego logo. Poznaliśmy również historię Kielc oraz zwiedziliśmy pozostałości dawnego więzienia.

Drugi dzień (21.10.2021 r.) to już pobyt na targach. Dni Druku 3D to najważniejsze w Polsce, a także jedne z największych w Europie, targi dla przedstawicieli branż skanowania 3D oraz szybkiego prototypowania. Uczestniczą w nim również wszyscy znaczący producenci drukarek z Polski i dystrybutorzy sprzętu zagranicznego.
Dodatkową atrakcją dla wszystkich uczestników targów „Przemysłowa jesień” były m.in. m.in. targi: STOM-TOOL, STOM-BLECH & CUTTING, STOM-LASER, STOM-ROBOTICS oraz Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL na których mogli podziwiać pracę frezarek CNC, roboty do spawania czy w pełni zautomatyzowane procesy produkcji.

Wyjazd finansowany był w ramach projektu prowadzonego przez RZPWE w Opolu. Uczestniczyli w nim uczniowie, którzy w poprzednim roku szkolny odbyli staże w ramach projektu.

Poniżej kilka zdjęć w wyjazdu… na dysku Googla i nie tylko

DYSK GOOGLA
Comments are closed.
Skip to content