maleeeee

TURNIEJ  WALENTYNKOWY  PAR  SIATKARSKICH – To już tradycja w Zespole Szkół.

Po raz siódmy w naszej szkole został zorganizowany turniej piłki siatkowej z okazji Walentynek.  

Nie zabrakło chętnych do spędzenia tego dnia na sportowo. Uczniowie, którzy zgłosili swój udział  zostali losowo dobrani w pary, (dziewczyna i chłopak), tzn. mixt. W rozgrywkach brało udział 18 par.  Rozegrano 21 meczy. Uczniowie, oprócz rywalizacji podczas gry, mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę z przepisów gry w piłkę siatkową, sędziując mecze. O wejście do ostatniego etapu wywalczyły trzy pary.

Po rozegraniu emocjonującego finału zwyciężyła para: Magdalena Wróbel I BW i Jakub Goclik IV T.

Miejsce drugie zdobyli : Dariusz Mentel III T i Weronika Maliszewska III BG. Miejsce trzecie uzyskali: Wiktoria Marzec II LO i Dawid Klosh z II BW.

Oprócz nagrodzonych finalistów , którzy otrzymali pamiątkowe puchary i medale, kilkoro uczniów otrzymało nagrody dodatkowe. Statuetkami nagrodzono m.in. najskuteczniejszą grę, najlepszą zawodniczkę turnieju, Weronikę Maliszewską, i najlepszego zawodnika, Jakuba Goclika.

Dodatkowymi nagrodami były talony na kebab i pizzę, wejściówki do klubu fitness, maskotki, słodycze.  

Organizatorzy dziękują sponsorom nagród: Rada Rodziców ZS, Bar ,,Wako- Kebab”, Siłownia  ,,FittFabryka ‘’, Restauracja ,, Alibaba ‘’, ,,Viviamo ‘’ – Ubezpieczenia, oraz nauczycielom naszej szkoły. Kolejny turniej już za rok! Organizatorzy – nauczyciele WF-u w ZS.

Zdjęcia z turnieju, autorka A. Jasińska – Kliknij tutaj

Comments are closed.
Skip to content