![]()
„Szlakiem Hutnika w Ozimku” – pełna przygód wyprawa naszych uczniów! ![]()
![]()
W piątek, 15 maja, uczniowie klas VII i VIII skorzystali z zaproszenia Zespół Szkół w Ozimku oraz Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Kraina Dinozaurów” i wzięli udział w wyjątkowej wycieczce „Szlakiem Hutnika w Ozimku” ![]()
![]()
![]()
Podczas terenowej wędrówki uczniowie mieli okazję w ciekawy i aktywny sposób poznać historię hutnictwa w Ozimek oraz odwiedzić miejsca związane z jego tradycją ![]()
. Aby dotrzeć do celu, należało zebrać liczne wskazówki prowadzące do ukrytego skarbu ![]()
![]()
![]()
To jednak nie były jedyne atrakcje tego dnia! ![]()
W Zespół Szkół w Ozimku czekały na nas energetyczne animacje ![]()
oraz pyszny, regenerujący posiłek ![]()
![]()
Serdecznie polecamy wszystkim miłośnikom przygód udział w tym wyjątkowym wyzwaniu! ![]()
Quest można ukończyć również samodzielnie z pomocą aplikacji
Questy – Wyprawy Odkrywców ![]()
![]()














