maleeeee

🏭🗺️ „Szlakiem Hutnika w Ozimku” – pełna przygód wyprawa naszych uczniów! 🔍✨

W piątek, 15 maja, uczniowie klas VII i VIII skorzystali z zaproszenia Zespół Szkół w Ozimku oraz Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Kraina Dinozaurów” i wzięli udział w wyjątkowej wycieczce „Szlakiem Hutnika w Ozimku” 🚶‍♀️🚶‍♂️⛓️

Podczas terenowej wędrówki uczniowie mieli okazję w ciekawy i aktywny sposób poznać historię hutnictwa w Ozimek oraz odwiedzić miejsca związane z jego tradycją 🏭📚. Aby dotrzeć do celu, należało zebrać liczne wskazówki prowadzące do ukrytego skarbu 🧩🗝️💎

To jednak nie były jedyne atrakcje tego dnia! 😃

W Zespół Szkół w Ozimku czekały na nas energetyczne animacje 🎉💃 oraz pyszny, regenerujący posiłek 🍲🥪

Serdecznie polecamy wszystkim miłośnikom przygód udział w tym wyjątkowym wyzwaniu! 🌟

Quest można ukończyć również samodzielnie z pomocą aplikacji 📱 Questy – Wyprawy Odkrywców 🧭😊

Comments are closed.