maleeeee

Pod hasłem „Razem możemy więcej” po raz kolejny udało nam się wykonać plan i założenia akcji Szlachetnej Paczki 2019. Nasza szkoła od 2008 r. włącza się do tej akcji i podobnie jak w poprzednich latach, i tym razem udało się przeprowadzić ją z ogromnym powodzeniem.

Do zebrania środków, gromadzenia potrzebnych produktów i rzeczy włączyły się wszystkie klasy wraz ze swoimi wychowawcami, nauczycielami oraz pozostałymi pracownikami szkoły. Wszyscy w miarę swoich możliwości wspierali akcję.

Oprócz trzech kluczowych potrzeb, jak żywność, środki czystości i odzież, udało  się zgromadzić również rzeczy, które spełniają inne potrzeby i marzenia. Ta paczka, która jest naszym wspólnym dziełem to nie tylko dobra materialne, ale też okazanie obdarowanej rodzinie wsparcia, dodanie otuchy, nadziei na lepsze jutro i radości na Święta.

Podziękowania za przyłączenie się do akcji i pomoc kierujemy do wszystkich darczyńców. Szczególne podziękowania dla: osoby, która dostarczyła zapas węgla na zimę i chce pozostać anonimowa, firmy Maxller-Artur Nowak z Częstochowy za dofinansowanie zakupu roweru,
pana Piotra Strzelczyka, za transport roweru, sklepu Labisz, za ufundowanie obuwia, pani Doroty Krzywdy ze sklepu IKA, za podarowaną odzież.

Dziękuję również wszystkim uczniom, rodzicom i pozostałym darczyńcom, za wsparcie naszej akcji i bezinteresowną pomoc.

Opiekun wolontariatu,

                                                                                                                                               Jolanta Szyporta

Chcesz zobaczyć całą galerię – kliknij w link

Comments are closed.
Skip to content