maleeeee

19 października 2019 r. uczniowie naszego Zespołu Szkół wybrali się już po raz trzeci na targi gamingowe PGA do Poznania. Czternasty raz na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich zostały zorganizowane targi gier i rozrywki multimedialnej Poznań Game Arena, które już od kilkunastu lat dzierżą tytuł największych targów gamingowych nie tylko w Polsce, ale również w całej Europie Środkowo-Wschodniej. W tym roku mieliśmy możliwość zobaczyć nowy sprzęt komputerowy, potestować VR, wziąć udział w turniejach eSportowych, pokazach gier czy meet-upach z YouTuberami. Wszystkie one pokazują, że PGA to znacznie więcej, niż tylko targi. Poznań Game Arena to event pełen emocji, zabawy i niesamowitych ludzi z pasją. Młodzież zgodnie przyznała, że wyjazd był bardzo udany i już planuje uczestnictwo w kolejnym wydarzeniu dla graczy IEM w Katowicach.
Opiekunami jakże udanej wycieczki byli Magdalena Rosik, Bartosz Wiśniewski i Tomasz Ciekalski.

Galeria Foto PGA 2019 – kliknij
Galeria Foto PGA 2019 by T. Ciekalski – kliknij
Comments are closed.
Skip to content