maleeeee

W piątek 8 listopada 2019r. ulicami Ozimka przeszedł MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI z okazji obchodów 101. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Spod budynku ZS-u wyruszyli uczniowie i nauczyciele z Zespołu Szkół w Ozimku, Szkoły Podstawowej nr 3 oraz Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Ozimku. Marsz otwierał Dyrektor Zespołu Szkół w Ozimku p. Dariusz Bigas  wraz z Wiceburmistrzem Ozimka p. Zbigniewem Kowalczykiem. Punktualnie o godzinie 11:11 zebrani pod Domem Kultury odśpiewali cztery zwrotki Mazurka Dąbrowskiego przyłączając się do akcji MEN pt. „Szkoła do hymnu”
Uczestnicy marszu złożyli kwiaty pod Pomnikiem Martyrologii obok Domu Kultury  oraz pod Pomnikiem na Placu Europejskim.

Galeria zdjęć:

Poniżej wspomnień czar…. filmik z Marszu Niepodległości z 2016 r.

Comments are closed.
Skip to content