Z dumą informujemy, że uczennice naszego liceum zakwalifikowały się do wojewódzkiego etapu Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego
Nadia Blacha(kl. 3A) wystąpiła w kategorii teatrów jednego aktora, prezentując monodram pt. „Arachne w pająka przeistoczona” na podstawie wiersza Stanisława Grochowiaka.
Jennifer Zajączkowska (kl.1B) zaprezentowała się w turnieju recytatorskim, recytując utwór Czesława Miłosza „Piosenka o końcu świata” oraz fragmenty „Apokalipsy świętego Jana”.
Opiekun: p. Justyna Wajs- Fijałkowska
Trzymamy kciuki za kolejne etapy ![]()
![]()






