maleeeee

W Konkursie plastyczno-fotograficznym „Projekt Litera”, organizowanym przez Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Ozimku :

🥈miejsce zdobyła Nikola Mikoszek (1A LO)

🥉miejsce zajęła Marta Nykiel (1B LO)

🌹Justyna Bouhsek (1A LO) podziękowanie za udział.

Gratulujemy

Comments are closed.