maleeeee

Dwie uczennice klasy 3AG naszego gimnazjum Jessica Feliks i Laura Quaschniok-Quade osiągnęły sukces w dwóch konkurach języka niemieckiego.

  • Obie dziewczyny zostały laureatkami wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka niemieckiego uzyskujący tym samym zwolnienie z egzaminu gimnazjalnego z języka obcego z najwyższą możliwą do zdobycia ilością punktów!
  • Dnia 02.04.2019 r. (wtorek) zarówno Laura jak i Jessica zajęły ex aequo I miejsce w etapie rejonowym konkursu recytatorskiego z języka niemieckiego „Jugend tragt Gedichte vor” – „Młodzież Recytuje Poezję”. Dziewczyny przeszły tym samym do etapu wojewódzkiego.

Laureatkom gratulujemy wspaniałych osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów!
Do tegorocznej edycji konkursów uczniów przygotowała mgr Klaudia Bukowska-Pająk, której również składamy gratulacje i podziękowania za włożoną pracę.

Nasze laureatki wraz z innymi zwycięzcami.
Comments are closed.
Skip to content