maleeeee

W piątek 9 września grupa uczniów z trzech klas Technikum o profilu Technik fotografii i multimediów, odwiedziła Kraków, a w szczególności dwa miejsca poświęcone sztuce. Kluczowym elementem była wystawa fotografii Mateusza Pielesza „One – Wizerunek współczesnej kobiety inspirowany fotografią XX wieku”, którą mogliśmy oglądać w Artefakt Cafe. Drugim przystankiem było Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie – MOCAK. Oba miejsca polecamy i zachęcamy do obejrzenia krótkiej galerii zdjęć z wyjazdu. Wyjazd zaliczamy do bardzo udanych i intensywnych wliczając w to walkę z czasem na ostatnim okrążeniu przed odjazdem z Krakowa.

Ps. Powrót pociągiem uświetnił łączony zespół wokalny klas technikum, który przez całą drogę powrotną (ponad dwie godziny) śpiewał w przedziale i mimo zamkniętych drzwi, pozostali uczestnicy podróży w wagonie mogli… tylko to zaakceptować.

Opiekun wycieczki,

Michał Kokot

Link do zdjęć – KLIKNIJ TUTAJ

Comments are closed.
Skip to content