maleeeee

15 marca 2019 r. w Zespole Szkół w Ozimku odbył się Dzień Otwartych Drzwi. Mieliśmy okazję zaprezentować uczniom klas 8 szkół podstawowych i klas 3 szkół gimnazjalnych to co mamy najlepszego w naszej szkole.

A trochę tego było:

  • sekcja matematyczna – „Wizerunek grupy – tangramy”
  • sekcja sportowa – sala gimnastyczna w budynku głównym: Zumba, taniec, step, siłownia na warsztatach szkolnych
  • sekcja e-sport – strefa Free2Play w CS:GO oraz LOLa warsztaty szkolne
  • sekcja foto – zdjęcia klasowe lub zdjęcia koleżeńskie na warsztatach szkolnych
  • sale komputerowe w budynku głównym – prezentacja sprzętu i szkoły
  • „rozprawa sądowa nad Wilkiem”
  • strefa relaksu połączona z recytacją wierszy w języku niemieckim
  • quiz z języka angielskiego przy wykorzystaniu testico
  • prezentacja biblioteki szkolnej
  • i dużo, dużo więcej…..

Goście odwiedzali sale/pracownie pod okiem przewodników, którymi byli uczniowie naszej szkoły. W salach na grupy czekali nauczyciele, którzy ciekawie opowiadali o swoim nauczanym przedmiocie i szkole. Wszystkie klasy na warsztatach szkolnych zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcia wykonane przez uczniów klasy technikum o profilu fotografii i multimediów. Następnie pograli trochę w sali e-sport i poćwiczyli na siłowni.

Atmosfera była fantastyczna, mamy nadzieję, że z większością z was spotkamy się we wrześniu 🙂

Masz ochotę zobaczyć fotorelację z Dnia Otwartego – kliknij w pierwszy link lub kliknij w drugi link

Comments are closed.
Skip to content